SSD Disk nedir?
Ssd disk; motorsuz,komple elektronik chiplerden yapılmış veri depolama aygıtıdır.Hem Laptoplara Hem Masaüstü Bilgisayar Kasalarına takılabilmektedir.Eski disklere göre 15 kat daha hızlı veri aktarım hızına sahiptir.Birçok avantajı vardır

Bilgisayar performansını gözle görülür şekilde 10-15 kat artırmaktadır.Motorsuz olduğu için sessizdir.darbelerden etkilenmez,düşük güç tüketir,hafiftir ve ısınma yapmaz.
Mevcut diskiniz çıkarılır, yerine 120gb,240gb,500gb veya 1tb kapasiteli SSD takılarak temiz kurulum yapılır ve varsa kişisel dosyalarınız yeni diske aktarılır.Boşa çıkan eski diskiniz ise usb kutuya takılıp size harici disk olarak verilir. Bu sayede eski diskinizi dosyalarınızı yedeklemek için harici disk olarak kullanabilirsiniz.
Bir hafta deneyip, performansı beğenmediğiniz taktirde hiç bir ücret almadan bilgisayar eski haline getirilip iade edilir.
Apple macbook,macbook pro,macbook air,imac bilgisayarlara da ssd ve ram yükseltmesi yapılabilmektedir.Ayrıca eski sürüm hatası yüzünden çalışmayan veya kurulamayan programlar için mac os sürüm yükseltmesi yapılmaktadır.

Daha detaylı bilgi ve sorularınız için arayın.